Poza wyjątkową propozycją stworzenia i prowadzenia internetowego serwisu www i usług video, poddajemy szereg pomysłów wykorzystujących nowe technologie dla celów Kościoła.

Ofiara on-line
Usługa polega na uruchomieniu na stronie www systemu, dzięki któremu odwiedzający mogą złożyć ofiarę kartą płatniczą lub e-przelewem. Rozliczanie odbywa się w systemie PayPal (lub innym).

Skrzynka Intencji
W większości Parafii odprawiane są raz w miesiącu Msze Święte lub Nabożeństwa w intencjach zbiorowych. Skrzynka Intencji umożliwia odwiedzającym stronę www pozostawienie własnych.

Interaktywna modlitwa
Wiele starszych, samotnych lub chorych osób pragnie wspólnej modlitwy, a nie zawsze może udać się do Kościoła. Interaktywna modlitwa nie zastąpi nigdy Wspólnoty Kościoła, ale może być jej namiastką. Aktualnie instalujemy na stronach www "Koronkę do Bożego Miłosierdzia", "Różaniec" oraz "Drogę Krzyżową".

Portale społecznościowe
Facebook, Twitter i Google+ to trzy największe portale społecznościowe. Tworzymy w nich przestrzeń dla Parafii i scalamy ze stroną www. W dzisiejszym świecie bardzo ważną rolę, szczególnie dla ludzi młodych, stanowi wizja. Budujemy kompletny profil na YouTube, a filmy z niego udostępniamy na portalach społecznościowych i stronie www.