Jesteśmy katolikami, od wielu lat związanymi z Kościołem. Zgodnie z orędziem Ojca Świętego Jana Pawła II, wygłoszonym w 2002 roku, staramy się tworzyć w internecie przeciwwagę dla zła. Budujemy katolickie serwisy www dla Kościołów i organizacji katolickich, tworzymy przestrzeń do ewangelizowania na portalach społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter, czy Google+.

Bardzo nam zależy, aby każda Parafia, każdy - nawet najmniejszy Kościół, miał swój ślad w wirtualnym świecie. Wierzymy, że po takich "śladach", nie jeden "poszukujący" człowiek trafi do Chrystusa.

Usługi realizujemy w ramach specjalnego działu informatycznego "Kancelarii Doradcy Podatkowego Sławomira Wójtowicza", istniejącej od 1993 roku.


 Nasze usługi polecają m.in.:

 


Fragment orędzia Papieża Jana Pawła II

(...) Dzięki Internetowi na milionach monitorów na naszej planecie pojawiają się miliardy obrazów. Czy z owej galaktyki obrazów i dźwięków wyłoni się twarz Chrystusa i da się słyszeć Jego głos? Świat pozna Dobrą Nowinę o zbawieniu tylko wówczas, gdy będzie mógł zobaczyć twarz Chrystusa i usłyszeć Jego głos. Taki jest cel ewangelizacji. Internet używany w ten sposób stanie się prawdziwie ludzką przestrzenią. Albowiem tam, gdzie nie ma miejsca dla Chrystusa, nie ma go również dla człowieka. A zatem dzisiaj, przy okazji Światowego Dnia Środków Społecznego Przekazu, wzywam cały Kościół do odważnego przekroczenia tego nowego progu, do wypłynięcia «na głębię» cyberprzestrzeni, tak aby teraz, podobnie jak w przeszłości, dzięki zjednoczeniu Ewangelii z kulturą mogła się objawić światu «chwała Boża na obliczu Chrystusa» (2 Kor 4, 6). Niech Bóg błogosławi wszystkim, którzy pracują dla urzeczywistnienia tego celu.

XXXVI Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu 24 stycznia 2002 r.